קטנים בכיף-עופר גרנד קניון חיפה

קטנים בכיף
קטנים בכיף
בעופר גרנד קניון חיפה

ימי שני, בשעה 11:00: פעילות "בייבי יוגה" בהנחיית גלי גלשטיין: גלי הינה מטפלת רגשית בתנועה, מורה בכירה ליוגה ומנחת סדנאות. הפעילות מיועדת לפעוטות מגיל 0 ועד זחילה, והיא משותפת להורה ולתינוק כחלק מהעמקת הקשר, דרך תנועה, קול, משחק והנאה משותפת, המאפשרים הקשבה לצרכי התינוק וקבלת כלים להורות.

ימי שלישי, בשעה 11:00 :פעילות "מתעמלים ביחד" בהנחיית גלי שחורי: גלי היא מדריכת ליווי התפתחותי ותנועה לגיל הרך, מדריכת יוגה לנשים, ומנחת מגוון סדנאות לתנועה. הפעילות כוללת התעמלות וליווי התפתחותי לפעוטות בגילאי חודשיים עד שנתיים ולהוריהם, תוך גירוי החושים, המיומנויות המוטוריות וחיזוק השרירים הן של הפעוטות והן של ההורים.

הפעילות להורים ופעוטות יתקיימו בימי שני ושלישי ב-11:00 השלישית, ברחבת "לגעת באוכל".

בין שלל האטרקציות הייחודיות הקיימות בצפון, טוב לדעת שברשת קניוני עופר יש לא מעט פעילויות ואטרקציות לילדים, לרבות הופעות של אמני ילדים במהלך חודשי הקיץ והחופשים. בגרנד קניון בחיפה, תוכלו למצוא שלל חנויות שמתאימות לילדים, כשכמובן שוכן בקניון מתחם פעלתון ייחודי שמתאים לפעוטות, כמו גם משחקיית TIME MACHINE. אם לא די בכך, בימים ב' ו-ג' ישנה פעילות להורים ולילדים, "בייבי יוגה" וגם "מתעמלים ביחד", ולאחרונה אף הגיע לקניון מסלול הנינג'ה מתוכנית הטלוויזיה המצליחה, מה שהופך את הבילוי לאטרקטיבי עבור כולם.

דרגו את האירוע
דירוגדירוגדירוגדירוגדירוג
דירוג: 4 - 15 הצבעות