לגעת באוכל עופר גרנד קניון חיפה בחיפה

קומה שלישיתמיקום
לגעת באוכל בעופר גרנד קניון חיפה, דרך שמחה גולן 54, חיפה, ישראל
לגעת באוכל הינה רשת חנויות ואקדמיה קולינרית לבישול, אפיה ואירוח.
לגעת באוכל הוקמה לפני כעשר שנים, חלוצת ענף  ה- Hobby chef , תוך שהיא מביאה בשורה אודות עולם קולינרי חדש. הרשת פונה לקהל הרחב, ועם השנים סוחפת עוד ועוד קהלים גם מהסקטור המקצועי.
סניפי הקונספט של לגעת באוכל פרוסים על שטחי ענק בין 700-1000 מ"ר כל אחד, בעיצוב חלל ייחודי ומיתוג מעורר תיאבון, עם תמהיל רב גוני הכולל: כלי בישול, אפיה, גאדג'טים, מתנות ואירוח מהמותגים המובילים. חומרי גלם מובחרים במחלקות סובבות עולם, כגון: מחלקה אסיאתית, איטלקית ועוד, קפה, מחלקה של מוצרים ללא גלוטן, קטניות, מחלקת דגל של חומרי גלם לאפיה המציעה את המבחר הגדול ביותר. בתחום האפיה, עם מגוון שוקולדים, אבקות, תמציות, בצק סוכר וקישוטים, ממרחים, מליות ועוד. בסניפים תוכלו ליהנות "מכיכר שוק" ססגוני ולספוג ריחות וטעמים העולים מדוכני התבלינים, חליטות, פירות יבשים, שמני זית, זיתים ועוד ...
לגעת באוכל מרכזת בתוכה את כל סל המוצרים, הידע והמקצועיות, באמצעות חווית קניה ייחודית ועוצמתית. ולצד החנויות, במספר סניפי הרשת עוצב שטח לאקדמיה קולינרית הפותחת את מבקריה לעולם של ידע מרתק באמצעות חווית לימוד והתנסות עם נבחרת השפים והקונדיטורים של לגעת באוכל, הכוללת קורסים ארוכי טווח בכל תחומי הבישול, הפטיסרי-קונדיטוריה והאירוח, וסדנאות חד-פעמיות, השתלמויות, ערבי גיבוש, סדנאות פרטיות, ימי כיף חווייתיים ועוד.

קטגוריה: שונות