הבורסה לתכשיטים עופר גרנד קניון חיפה בחיפה

קומה שניהמיקום
הבורסה לתכשיטים בעופר גרנד קניון חיפה, דרך שמחה גולן 54, חיפה, ישראל
כל תכשיטי הבורסה לתכשיטים נבחרו ויוצרו בתשומת לב ואהבה רבה תוך הקפדה על כל פרט החל מהעיצוב הייחודי, דרך האיכות הגבוהה ועד לגימורם המושלם.
התמחותה הראשית של הרשת היא תכשיטי היהלומים המפורסמים והאיכותיים שלה, אשר מיוצרים במפעלי הרשת בישראל, תוצרת כחול-לבן בשיטות חדשניות. התכשיטים מעוצבים על ידי מעצבי הבית של הרשת, שמושפעים ממגמות חדשניות בכל העולם וכן עיצובים ייחודיים לפי הזמנת הלקוח.
קניית חומרי גלם בבורסה ליהלומים וייצור במפעלים של הרשת מאפשר לבורסה לתכשיטים להציע ללקוחותיה תכשיטים משובצים יהלומים איכותיים ואבנים יקרות במחירים הטובים ביותר ולהתמודד עם הזמנות של עיצובים מיוחדים בהתאם לרצון הלקוחות בלוח זמנים צפוף.
בנוסף ליצור בישראל, לרשת הסכמים בלעדיים עם מעצבים, יצרנים ומפעלים מובילים באירופה, משם היא מייבאת את מיטב התוצרת של היצרנים והמותגים של ענף התכשיטנות והשעונים.
רשת הבורסה לתכשיטים היא המשווקת הבלעדית בישראל של פריטי היוקרה, שעונים ותכשיטים, מבתי האופנה המובילים ברחבי העולם VERSACE, VALENTINO, FRENCH CONNECTION U.K ומותג השעונים השווייצרי היוקרתי Doxa
כמו כן רשת הבורסה לתכשיטים היא המשווקת הבלעדית של קופסאות טעינה לשעונים אוטומטים מבית היוצר האנגלי RAPPORT. המותג המוביל בעולם בתחומו כבר מעל 100 שנים.
לרשת הבורסה לתכשיטים 18 סניפים בפריסה ארצית רחבה בקניונים המובילים בארץ. צוותי המכירה המקצועיים והמנוסים שלנו ישמחו לשרת אתכם.

קטגוריה: הנעלה, תיקים, תכשיטים ואביזרי אופנה