בילבונג אאוטלט חוצות המפרץ אאוטלט בחיפה

בניין 7מיקום
בילבונג אאוטלט בחוצות המפרץ אאוטלט, ת.ד. 12068 מפרץ חיפה
רשת החנויות BILLABONG BOARDSHOP הוקמה בארץ ע"י חברת בילי האוס בע"מ, שממוקמת לא הרחק מחוף הים בבית ינאי, ופרוסה ברחבי הארץ מדרום ועד צפון ומונה כ-35 סניפים.

עם הצעד הראשון שלכם בחנות BILLABONG אאוטלט חיפה תוכלו להרגיש את סגנון החיים הייחודי והטוטאלי של עולם הגלישה. עיצוב החנויות הינו נקי ועכשווי ומשלב חומרים טבעיים.

בחנות BILLABONG outlet אאוטלט חיפה תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לכל המשפחה, החל מאופנת גלישה עכשווית וצעירה לאביזרים נלווים, הנעלה, משקפיים וציוד מקצועי לגולשים וסקייטרים, של חברת הגלישה האוסטרלית BILLABONG, לצד מותגים מובילים נוספים מעולם הגלישה, הסקייטבורד והאומנות כגון ELEMENT, RVCA, VON ZIPPER, KUSTOM, DOT DASH, PALMERS, NIKE, REEF, VANS.

הרשת מאמצת את התפיסה של השיווקית של חברת BILLABONG העולמית, ובהתאם לכך, מאז הקמתה, מקפידה לתרום ולהוביל בפעילויותיה לקידום עולם הגלישה והסקייטבורד בישראל, בין השאר ע"י מתן חסויות לתחרויות ולאירועים מרכזיים בענף וטיפוח עקבי של ספורטאים מצטיינים.

בנוסף, פעילות החברה כוללת פרויקטים ושיתופי פעולה שוטפים עם עמותת צלול במטרה להגן על החופים בישראל ולחזק את המודעות לשמירה על איכות הסביבה.

קטגוריה: אופנה והלבשה תחתונה
הנעלה, תיקים, תכשיטים ואביזרי אופנה
ספורט ומחנאות