משתגעות על תיקי קש, אף פעם לא שבעות מכובעים רחבי שוליים ותמיד מחפשות אחר זוג הסנדלים ההורסים הבא. בכל זאת, משקפי השמש ממשיכים לככב כקראש הקיצי האולטימטיבי ולהיחשב לאקססורי הזה שאף עונה חמה לא שלמה ושיקית בלעדיו. הנה כמה מהמגמות הרותחות לעונה שקל, כיף ומומלץ לאמץ:

שיעור בגיאומטריה
מלבנים, משושים, מרובעים ועיגולים- הצורות הגיאומטריות הנוכחות ממשיכות לבעור העונה ולטפס גבוה למעלה ב'וויש ליסטס' של הפשניסטות. הנוכחות של המשקפיים הגיאומטריים מקבלת השנה חיזוק גם ממסגרות דקות ומתכתיות וגם ממסגרות אצטט עבות ומלאות בסטייטמנט. כל מה שצריך זה לבחור בצורניות האהובה ובשילובים הנכונים למבנה הפנים האישי.

שמיים פתוחים
הגעגוע לריח של שמן המטוסים או לביקורים התכופים בטרמינל מעלה את הסטטוס של משקפי הטייסים האייקונים ואלו עושים קאמבק רציני העונה. עם שדרוגים קטנים ברמת צבעוניות העדשה או קישוטים במסגרת או סתם בגרסה הקלאסית- זה לגמרי הזמן להרכיב זוג הורס ולהמריא הכי גבוה שאפשר.  

ספורטי ספייס
אחרי תקופה ארוכה בבית והתיידדות קרובה ומחוזקת עם המלתחה הספורטיבית, ההשראות מעולם האקטיב מגיעות גם לקטגוריית משקפי שמש ומשפיעות עליה בענק. בין שמדובר בטניס, גלישה או סקי- זה הזמן להעלות את הדופק עם זוג בעל אופי ספורטיבי. 

מעבר לקשת
עדשות משקפיים צבעוניות הופכות העונה לטרנד מוביל ומסמלות את האופטימיות של החזרה לשגרה. שימו לב בעיקר לעדשות בגווני ורוד, כתום או ירוק שמכניסות צבע בסטייל לקטגוריית המשקפיים.

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2021 Design: DMWA | Code: Eli Cohen