מאז שהקורונה נכנסה לחיינו, היחסים עם מגירת נעלי העקב הפכו למורכבים יותר. נעלי העקב המוכרות והאהובות סבלו מהזנחה מתמשכת כשהשהייה הביתית בחברת נעלי נוחות הולכת ומשנה אט אט את מפת הטרנדים בקטגורית ההנעלה. 

נעלי הלואפרס נטולות השרוכים כבר תפסו תאוצה לפני תקופת הקורונה. הנעליים התבססו לאורך השנים כתוספת מתבקשת לחליפה הגברית המחויטת אך לאורך ההיסטוריה הפכו לאהובות במיוחד גם על נשים. כיום, כשהערבוב בין המלתחה הגברית והנשית הגיע לשיאו, ויש זליגה טבעית ומתעצמת בין מלתחה למלתחה, גם הנעליים המדוברות טיפסו בסולם הפופולריות. 

נעלי הלואפרס משלבות בין שני פלוסים מרכזיים- הן נוחות מאוד ועדיין מגלמות אופי אלגנטי וקלאסי. הן מגיעות על פי רוב בגרסה שטוחה לחלוטין או בגרסה עם עקב בינוני עבה וצ'אנקי. לאחרונה, עוד ועוד מותגים מציעים גם גרסות עם עקב קטן לנעל האהובה והאופנתית, כחלק מההשתלטות שלה על הזירה האופנתית. 

המראה המעט מגושם והגברי של הלואפרס הוא לגמרי חלק מהצ'ארם שלהן. הוא הופך אותן לאקססורי משלים מדויק למראות מחויטים וגם כתוספת קונטרסטית עם טוויסט למראות נשיים יותר כמו שמלות פרינט פרחוניות או חצאיות סליפ ושסע. 

בפיד האינסטגרמי ניתן לאתר בולטות של לואפרס בגווני שחור וחום. חלק מהגרסאות הפופולריות מגיעות עם עיטורי אבזמים, כיתובי לוגו או שרשראות צ'אנקיות ואחרות- בגרסה חלקה, רגועה ועל-זמנית. הנעליים הטרנדיות כבר מסמנות בבטחה את צעדיהן לקראת הסתיו הקרוב כך שמדובר בהשקעה משתלמת שתגלה את עצמה תוך כדי שימוש כבחירה על זמנית. הנה כמה מהאופציות החביבות עלינו:

נעליים: רונן חן

נעליים: רונן חן

נעליים: רונן חן

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2021 Design: DMWA | Code: Eli Cohen