חודש אוגוסט אולי מסמל את שיאו של הקיץ אבל אם מסתכלים מעבר לפינה אפשר לחוש את רוחות הסתיו שמתחילות לנשוב אל תוך התודעה, ולדמיין איתן את המגמות שיעצבו את העונה. הסתיו הקרוב יהיה מאופיין במגמות קוטביות- כאלו שעדיין משמרות את ההתכנסות המסוימת של תקופת הקורונה לצד הרצון ההולך ומתחזק לחגוג את החיים ולחזור לבטא את עצמנו באופנה ממש כמו שהיינו רגילים. ריכזנו ארבע מגמות מובילות ששווה לשקול לקראת מעברי העונות וירידת הטמפרטורות.

המחויט החדש 
פריטים בעלי גזרות מחויטות חוזרים לככב במלתחה שלנו אך מקבלים נזילות מסוימת כתוצאה מהתקופה הארוכה שבילינו מסוגרים בבית. הקווים הופכים לפחות נוקשים, מגוון הבדים הולך ומתרחב וגזרות האוברסייז המשוחררות והלא מתאמצות נותנות את הטון. אם יש פריט אחד ששווה ממש להשקיע בו הרי שזהו בלייזר מחויט, בגזרה גברית, רפויה ורחוקה מהגוף.

קסטרו

קסטרו

זמן לנצנץ
פריטים עם פאייטים מבריקים ומנצנצים מסמלים את החזרה לחיים ואת שובו של הבלינג למלתחה. שמלות פאייטים, חצאיות פאייטים ואפילו תיקים וכובעים יאירו את העונה האפרורית ויאפשרו משחק מגוון בטקסטורות וצבעים.

לחיות בגדול
תיקים גדולים המאפשרים אחסון נוח וורסטילי מסתמנים כאקססורי של העונה. בימים שכבר צריך לצאת מהבית עם שכבה אחת נוספת, הם יאפשרו התניידות פרקטית ומלאה בשיק. את תיקי הקש של הקיץ יחליפו תיקים מבדים נוקשים או מעור. 

דיזל

סרוגים 
פריטים בעבודת יד או בעלי מראה כזה, הפכו בעונות האחרונות למבוקשים ביותר. הכמיהה לביטוי אישי, פחות מנוכר ומתועש העלתה את הפופולריות של פריטים כמו חולצות רקומות, מכנסי טלאים, ושמלות וחצאיות בשטיפות עדינות ומיוחדות. בסתיו, ישובו לככב בגאון פריטים במראה סרוג המתכתבים בדיוק עם המגמה. בין היתר נראה דומיננטיות של וסטים סרוגים שיהפכו לפריט-איט היסטרי וגם מכנסיים סרוגים ברוח הסיקסטיז.

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2021 Design: DMWA | Code: Eli Cohen