הגיע הזמן לרענן את לוח ההשראות העונתי ולשלוף רעיונות חדשים ואופנתיים בגזרת הציפורניים. העונה הקרובה מזמנת לא מעט מגמות מפתיעות וגם מקדמת כמה קלאסיקות בטוחות ואהובות- בואו ותחברו את שלכן:   

האופק בהיר
באופן טבעי המגמה הסתווית מסמנת התכהות כללית אבל העונה ישלטו גם גווני שמנת ופנינה בהירים. שימו לב במיוחד לגוון 'פרנץ' ונילה', מעין גוון לבן 'מלוכלך' שיתאים לכל לוק ויעניק לאצבעות שלכן מראה מעודן ונקי. 

קרוב לאדמה
אם  צריך להמר על גוון עונתי טרנדי ממשפחת החומים, נשים את הקלפים על חום חימר. הגוון האדמדם הזה ישאיר חותם צבעוני מרשים על הזירה האופנתית באופן כללי, ועל תחום המניקורים בפרט. 

פרנץ' מעודכן
מניקור סתווי בגוון שחור הוא בחירה קלאסית מנצחת ועל-זמנית. מי שמחפשת את הטוויסט הקטן בקטגוריית השחורים תמצא תשובה מוצלחת באופציה של פרנץ' מניקור שחור עדין שממסגר את הציפורן עם הגוון הדרמטי בנגיעה קטנה אך מרשימה. 

גשם סגול 
אופציה צבעונית לא שגרתית אך סופר לוהטת היא גווני חציל עמוקים. הצבעונית המדוברת היא עמוקה ומעט מושחרת ומתרחקת מאזור גווני הפסטל הבהירים לעולמות מעושנים וכהים יותר. 

אומברה טבעי 
צבעונית מתחלפת ממשיכה להיות מגמה משמעותית בעולם הציפורניים. העיקרון הוא לבחור בגוונים קרובים אך שונים לכל ציפורן לקבלת מראה מרהיב של מעין מניפת צבעים. בסתיו הקרוב מומלץ להתרכז בקטגוריה הניודית עם דגש על גווני קפה בהירים, פודרה וורוד עדין. 

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2022 Design: DMWA | Code: Eli Cohen