תכשיטיה של מעצבת התכשיטים והפאשניסטה אתי קובי כבר הפכו ממזמן להיסטריית רשת אמתית. COCONUT LOVE – המותג הצעיר שהקימה אושיית האופנה קיבל בולטות בזירה המקומית והבינלאומית ולאחר שנחל הצלחה מסחררת בזירת האונליין, הוא מגיע גם לקניון רמת אביב.

 חנות הפופ-אפ הראשונה של המותג, שתפעל למשך שבועיים, תוצב בקומה הראשונה של הקניון ותציג את מגוון תכשיטי המותג: שרשראות פנינים קלאסיות, שרשראות פנינים עם טוויסט, צמידים אייקוניים ליד ולרגל, עגילים, שרשראות למשקפיים ועוד. 

לרגל חודש המודעות לסרטן השד ערך קניון עופר רמת אביב שיתוף פעולה עם קובו במסגרתו ניתן יהיה לרכוש כתרומה אחת מארבע שרשראות אותן עיצבה. השרשראות יימכרו ב-19 ₪ בלבד וכל ההכנסות ממכירתן יועברו עמותת "אחת מתשע", המסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן. 

לאתי קובו (31) חשבון אינסטגרם מצליח, פעיל ומלא שיק. היא נחשבת לאחת ממובילות האופנה המסקרנות בישראל ובין קהל לקוחותיה ניתן למנות לא מעט מפורסמות ואושיות אופנה. קובו החליטה שאת החנות הראשונה של המותג שלה היא תפתח בקניון רמת אביב- הקניון האהוב עליה במיוחד, בו היא נוהגת לבלות, להסתובב ולקבל השראה אופנתית.  

"אני נרגשת לפתוח את החנות הפיזית הראשונה של המותג שלי בקניון עופר רמת אביב האגדי, ולאפשר ללקוחות לחוות, לגעת, להרגיש, למדוד ולשלב את התכשיטים", סיפרה קובו. עוד הוסיפה: "הערך המוסף  והמרגש בפתיחת חנות הפופ אפ הוא מבצע ההתרמה   למען עמותת 'אחת מתשע' שכל ההכנסות שלו הן  קודש למטרה נעלה". 

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2022 Design: DMWA | Code: Eli Cohen