יש לא מעט פריטים שחוזרים לארוננו בסערה ולמשך מספר עונות ארוכות פשוט לא עושים סימנים של להעלם. הוסט הוא לגמרי פריט כזה. לאן שלא מסתכלים, באיזו רשת שלא מפשפשים- הוסט פשוט נמצא שם. 

קיץ 2021 סימן סוג של נקודת רתיחה בכל מה שקשור לפופולריות של הווסטים. מפריט שנלבש בדרך כלל כחלק מחליפה, הוסט הפך לפריט עצמאי לכל דבר וכמה מהמראות הכי לוהטים לעונה החמה כללו וסט שנלבש סולו בצירוף מכנסיים ארוכים מחויטים, מכנסי ברמודה או מכנסי ג'ינס. 

עכשיו, כשהטמפרטורות יורדות, הוסט נכנס שוב למקומו הטבעי- פריט על-זמני שמשתלב היטב במראות המתבססים על ריבוי שכבות. לאור הפופולריות הגואה שלו, בחורף 2021 נוכל לאמץ אינספור גרסאות של הוסט. 

ראשית, הוסט הקלאסי המחויט עדיין ניצב כאופציה מועדפת ראשונה. הוא ישתלב היטב מעל סריג גולף, חולצה מכופתרת, ויראה נהדר מתחת לבלייזר או ז'קט. 

האופציה השנייה היא ללכת על וסטים המציגים חומריות מפתיעה כמו וסטים העשויים מקטיפה, ג'קארד ואפילו קורדרוי. בחירה כזו תוסיף טוויסט מעניין ללוק ואפשר לשדך לה פריטים נוספים ניטרליים שיתנו לה את מרכז הבמה. 

אופציה שלישית מובילה היא ללכת על גרסאות החורף הסרוגות והצמריריות. הווסטים וגם האפודות, יקבלו החורף זרקור משמעותי ומכיוון שהם לא רלוונטיים לחודשים הארוכים החמים שבשנה, זה לגמרי הזמן לחגוג אותם. 

אופציה אחרונה ומומלצת היא בחירה בווסטים בגזרות אוברסייז רחוקות מהגוף וארוכות. המראה האוברסייזי הוא ללא ספק המראה הנכון של העונה הקרה הקרובה ומומלץ להתחיל לחמם מנועים לקראתו.       

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2021 Design: DMWA | Code: Eli Cohen