מעמדו של הג'ינס במלתחה המודרנית הוא אייקוני ובלתי מעורער. בכל עונה פריטי הג'ינס מככבים בראש מצעד הטרנדים הלוהטים ומעצבים כמה מהמגמות הכי מדוברות. בעונת החורף, המעמד החזק של הג'ינס מתעצם אפילו יותר כשפריטי דנים שנזנחו מפאת החום, חוזרים ומקבלים בולטות על המפה. 

בחורף הקרוב נראה פריחה מחודשת של טוטאלוקים מדנים. חולצות ג'ינס ישתלבו עם מכנסיים, אפודות ג'ינס ישודכו לחצאיות, גם הז'קטים הכבדים יציגו גרסאות ג'ינס מרופדות מבפנים ובקיצור- חגיגת הג'ינסים תהיה גדולה ומרשימה. 

העונה נראה גם כמה מיני-מגמות מפתיעות יותר בתוך עולמות הג'ינס. לדוגמה, שילוב של ג'ינסים בגוונים שונים. אם בעונות קודמות שילוב של ג'ינסים בשטיפות כחולות ושחורות היה נחשב לסוג של NO-NO" , בעונה הקרובה האקלקטיות חוגגת והחופש להתנסות בשילובים פלות צפויים יהיה גדול יותר. 

בחסות אופנת האייטיז, פריטי ג'ינס בשטיפות שחורות יהפכו השנה לדומיננטיים במיוחד בזירה האופנתית. ניתן יהיה לראות אינספור גרסאות שלהם- הן בשטיפות כהות והן בשטיפות משופשפות ובהירות יותר. 

טיפ סטיילינג חשוב שיעזור לכן לצלוח את מגמת הדנים-על-דנים בשיא השיק הוא לשים לב לאביזרים המשלימים. נעליים, תיקים וחגורות מעור יעשו במקרה הזה עבודה טובה ומומלץ להימנע ממראה מתואם יתר על המידה הכולל גם תיקים או נעליים מג'ינס. מוזמנות להתנסות בטרנד הכחול הגדול הזה וליהנות! 

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2021 Design: DMWA | Code: Eli Cohen