מזג האוויר הקריר עושה לכן חשק להתכרבל במכנסי הטרנינג החמימים ולא לצאת מהם לעולם? העונה, יותר מתמיד, השמלות מקבלות תפקיד מפתח במלתחה החורפית ומציעות לחשוב מחדש על השתלבותן בה. 

השמלה אולי נחשבת לפריט שמתאים יותר לקיץ, לשוטטות יחפה על החוף או לאריזה עם סנדלים לסיבוב עצל בחופשה. יחד עם זאת, יש דרכים מגוונות ללבוש אותה בכל עונה ואין סיבה שלא להשמיש את מגוון השמלות שכבר יש בארון גם לעונה קרה. כשמשדכים את השמלות לגרביונים הנכונים או משתמשים בהן כבסיס ראוי למראות שכבות מדויקים, אין צורך לחשוש מקור או מרוחות. 

אחת הדרכים הפופולריות והאופנתיות ביותר ללבוש שמלה היא לשלב שמלת סרפן עם  סריג גולף מחמם. הכתפיות הדקות משתלבות נהדר עם השכבה העבה שמתחת ויוצרות מראה מחמיא. את הנגיעה האחרונה מספק בלייזר מחויט שנלבש מעל וכך מתקבל לוק מתוחכם וקל ליישום. 

דרך נוספת ומומלצת היא ללבוש מעל שמלת הקיץ האהובה סריג עבה. כך, חלקה התחתון של השמלה משמש כחצאית ובחלק העליון נוצרת שכבה נוספת שמספקת את החום הרצוי. הטריק הזה יעבוד טוב במיוחד עם שמלות סליפ וגם עם שמלות בגזרה משוחררת יותר בהדפסים שונים. 

אופציה מועדפת נוספת וטרנדית במיוחד היא בחירה בשמלות סריג. הקטגוריה הזו הפכה לפופולרית במיוחד בעונות האחרונות כשמגוון של רשתות ומותגים מספקים את הפרשנות שלהם לפריט הזה. שמלות הסריג משתלבות מצוין עם קרדיגנים סרוגים שנלבשים מעל כך שאפשר לייצר מראה מתואם או דווקא לבחור במראה Mix & Match שיקי. 

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2022 Design: DMWA | Code: Eli Cohen