מכירות את המיתוסים האופנתיים שמתקבעים אצלנו ופשוט לא משחררים? חלקם קשורים בגזרות, אחרים בחומרים או אורכים ולא מעט מהם מתרכזים בצבעוניות. הצבע השחור נחשב לצבע הקלאסי מכולם. הוא תמיד אופנתי, תמיד רלוונטי והבחירה בו נחשבת כבחירה הכי נטולת סיכונים. שילובים של צבעים שונים עם צבע שחור נחשבים לקלים וידידותיים במיוחד וכמעט אי אפשר לטעות איתם.

ובכל  זאת, גם בקטגוריה הצרה הזו התקבעו להם שני מיתוסים המתייחסים לשילוב המעט בעייתי של שחור עם צבע חום כמו גם לשילוב של שחור עם צבע כחול. לא ממש ברור מהיכן הגיעו ההנחות האלו אבל דבר אחד ברור: אחרי לא מעט עונות שהשילובים הללו נחשבו ל'נכונים' פחות, החורף הם מרימים ראש והופכים לא רק למאוד 'נכונים' אלא אפילו ללוהטים.

שילוב של פריטים בגוני שחור וחום משמש העונה ליצירת מראות מתוחכמים וקלאסיים. טוטאל לוק שחור שמעליו נלבש מעיר צמר חום, בתוספת מגפיים חומים הוא רעיון קל לביצוע שיתאים בול למגמה הצבעונית. אפשר כמובן להתנסות גם בשילובים הרפתקניים יותר המשלבים בין שחור למספר גוונים חומים שונים. 

שילובים של שחור וכחול גם הפכו העונה למגמה בולטת במיוחד. הבחירה הטרנדית ביותר תתרכז בשילוב של פריטים בגוון שחור לפריטים בכחול חי ובוהק. המראה הנוצר מלא בנוכחות ויכול לספק בקלות הופעה לא שגרתית. 

שני השילובים הצבעוניים הללו חווים כרגע עדנה מיוחדת. משילובים שסבלו במשך עונות ארוכות מפחיתות כבוד הם מרימים עכשיו ראש ומזמנים את כולנו להתנסות בהם בכיף וביצירתיות.

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2022 Design: DMWA | Code: Eli Cohen