העונה הקרה כבר כאן ואיתה חוזר הפוקוס המתבקש למגירת הנעליים. כמדי חורף, גם השנה מתבלטות להן כמה מגמות חזקות במיוחד שהולכות ללוות אותנו צעד אחר צעד עד לבואו של האביב. 

הם אולי הותירו חותם מרשים על החורף שעבר אבל המגפיים המגושמים בסגנון צבאי עדיין לגמרי כאן. דגמי 'קומבט' צ'אנקיים עם שרוכים או מגפי גומי עם סוליה משוננת ועבה- המראה הצבאי העוצמתי חי ובועט. 

טרנד נוסף ששווה לתת עליו את הדעת העונה הוא מגפיים גבוהים. דגמים גבוהים המגיעים עד אזור הברך או מעט מתחתיה תופסים תאוצה מרשימה ומהווים אופציה מועדפת שמתורגמת על ידי כל הרשתות ובתי האופנה. 

נעליים חורפיות עם פלטפורמה גבוהה מגיעות העונות בשלל גרסאות. בין שמדובר בנעליים סגורות נמוכות, בנעלי ערב עם עקבים או במגפיים שונים- סוליה מוגבהת מסתמנת כסוג של מאסט. 

מי שמחפשת אופציה עדינה וקלאסית יותר תמצא את מבוקשה בקטגוריה הסופר-טרנדית של נעלי הלואפרס. הנעליים בעלות המראה הגברי-מהוגן כובשות העונה את הזירה ומאומצות בחום גם על ידי בתי האופנה הגבוהים וגם על יד רשתות האופנה המהירות. 

מיני טרנד נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו הוא הטרנד המטאלי. הזירה האופנתית מוצפת העונה באינספור מגפיים ונעליים בגימור כסוף או מוזהב. מדובר באופציה מועדפת עבור כל מי שמחפשת קצת בלינג בלינג למסיבות הסילבסטר אך בהחלט לא רק. 

כל הזכויות שמורות © קניון רמת אביב 2022 Design: DMWA | Code: Eli Cohen